Sercem naszej firmy są wyjątkowe produkty, ale jej duszę stanowi odpowiedzialne podejście do natury i środowiska. Jesteśmy w pełni świadomi zagrożeń niesionych przez współczesną cywilizację dla ekosystemu całej planety. Dlatego wykorzystujemy wyłącznie naturalne, ekologiczne materiały i to na każdym etapie naszej działalności. Głęboko wierzymy, że świat można zmienić małymi kroczkami i zaczynamy od siebie. Dołącz do nas i zadbaj o przyszłość naszej planety!

Świece zapachowe Bonnie produkowane są z wysokiej jakości wosku sojowego. Produkuje się go z oleju wyciskanego z nasion soi. Jego zaletą jest to, że nie zawiera żadnych toksycznych czy kancerogennych substancji. Wolny od toluenu czy benzenu, w przeciwieństwie do parafiny, nie zanieczyszcza środowiska ani w czasie produkcji, ani podczas spalania i jest bezpieczny nawet dla dzieci. Temperatura topnienia wosku sojowego to około 50°C, nie ma więc niebezpieczeństwa poparzeń. Co więcej, wosk ten topi się niemal dwa razy wolniej niż parafina, dzięki czemu świece starczą na dłużej!

Również nasze knoty są w pełni ekologiczne i biodegradowalne. Korzystamy z bawełny, a także drewna. Odpowiednio dobieramy ich grubość do grubości i kształtu słoika, dzięki czemu świeca spala się równo i czysto, a szkło nie nagrzewa się do niebezpiecznych temperatur.

Stosujemy naturalną, niebieloną bawełnę bez dodatków. Odznacza się ona wyjątkową miękkością i spala się jasno, bez kopcenia oraz nieprzyjemnego zapachu.

Drewniane knoty to doskonałe rozwiązanie dla bardziej wymagających klientek. Sprawiają, że świeca pali się równo i czysto, a zapach uwalnia się zdecydowanie szybciej niż przy tradycyjnym materiale. Dodatkowo skwierczą charakterystycznie podczas palenia. Dźwięk ten do złudzenia przypomina odgłos drewna palonego w kominku, co ma niezwykle kojący, relaksujący efekt.

Wszystkie nasze świece są w eleganckich słoikach, które można ponownie wykorzystać! Ich estetyczny wygląd sprawia, że będą doskonałym naczyniem na przyprawy kuchenne, domowe przetwory lub różnego rodzaju drobiazgi. Dzięki temu masz okazję przenieść do swojego domu politykę zero-waste, którą stosujemy podczas produkcji.

Ruch zero-waste skupia się na redukcji produkcji odpadów i możliwie pełnym wykorzystaniu materiałów produkcyjnych i gotowych produktów. To styl życia, w którym chodzi o to, aby jak najmniej marnować i nie zanieczyszczać środowiska odpadami. Stosując zasady zero-waste, każdy może budować lepszą przyszłość dla siebie i następnych pokoleń.

Produkując nasze ozdobne świece zapachowe, dbamy o to, by w pełni wykorzystać każdą kroplę sojowego wosku i każdy centymetr knota. Biodegradowalne materiały pozwalają nam kompostować ewentualne resztki, a szklane słoiki można wykorzystać ponownie lub recyklingować. Filozofia zero-waste to odpowiedzialny model pozwalający w prosty sposób dbać o środowisko naturalne, aby zapewnić bezpieczną przyszłość Tobie i Twoim dzieciom. Wybierając Bonnie, dołączasz do grona świadomych mieszkańców naszej planety.

Biodegradowalne, naturalne materiały i racjonalne podejście do wykorzystania zasobów stosujemy nie tylko przy produkcji. Świece zapachowe Bonnie pakowane są bez wykorzystania tworzyw sztucznych. Korzystamy z szarego kartonu, który jest nie tylko ekologiczny, ale obecnie również bardzo modny. Dekoracje wykonujemy natomiast z konopnego sznurka, który dodaje niewątpliwego uroku.

W tej zwariowanej, zindustrializowanej rzeczywistości małymi kroczkami tworzymy świat, który pachnie naturą. Dokonujemy tego nie tylko oddając w Twoje ręce nasze świece zapachowe, ale również dbając o środowisko i nasze najbliższe otoczenie.

Jestesmy jednak zwykłymi ludźmi, takimi jak Ty! Wspólnie możemy dokonać globalnych zmian i zmienić świat na lepsze. Dołącz do nas!