Świeca Sojowa Wata Cukrowa 200 ml
Świeca Sojowa Wata Cukrowa przypomina czasy dzieciństwa i jarmarków i ten moment, kiedy sprzedawca nawijał watę na patyczek, a Ty z niecierpliwością czekałaś, aż ją zjesz. Nostalgiczny aromat karnawałowych słodyczy wypełni całe Twoje mieszkanie, dzięki magicznej kompozycji aromatu palonego cukru.
Pudełko prezentowe jest dodatkowo płatne, dostępne na stronie – www.bonnie.pl/zestawy-prezentowe/pudelko-prezentowe/
Świeczka sojowa Wata Cukrowa z wosku sojowego
Czy wiesz, że wosk, który wykorzystujemy do produkcji naszych świeczek zapachowych, jest biodegradowalny? Olejek o zapachu waty cukrowej, który wchodzi w skład naszych świec, nie podrażni nawet bardzo wrażliwego węchu. Nasza świeczka zapachowa nie kopci się. Wszystko w dbałości o Twój dobry nastrój i najlepsze samopoczucie!
Wybierz aromat rozgrzanego, palonego cukru! Słodycz tej świecy sojowej przywodzi na myśl beztroskie dzieciństwo, kiedy zajadaliśmy się watą cukrową!
Naturalne świeczki zapachowe
Nasza świeca zapachowa to doskonały pomysł na prezent, a także na relaks i przyjemną aromaterapię. Wosk sojowy, którym uzupełniamy nasze stylowe słoiki uzyskiwany jest z oleju wyciskanego z soi, dzięki czemu masz pewność, że:
- produkt jest nietoksyczny
- świeca nie kopci się i nie podnosi poziomu CO2 w atmosferze
- zapachy są intensywniejsze i przyjemniejsze
- świeczka sojowa pali się dłużej niż parafinowa
- nie powodują bólu głowy
- wytwarzają mniej szkodliwej sadzy
Ręcznie wykonana zapachowa świeca sojowa Wata Cukrowa
Zapachowa Świeca Sojowa Wata Cukrowa została wykonana ręcznie. Do jej produkcji użyliśmy wysokiej jakości olejku o zapachu waty cukrowej, biodegradowalnego wosku oraz certyfikowanego knota bez dodatku parafiny. Ponieważ zadbaliśmy o każdy szczegół, w Twoje ręce trafia produkt doskonałej jakości, wykonany z poszanowaniem dla naturalnego środowiska. Dzięki temu możesz cieszyć się prawdziwie wyjątkowym aromatem waty cukrowej od Bonnie! Nasze świece zapachowe możesz wybrać dla siebie, jesteśmy jednak pewni, że okażą się także doskonałym prezentem dla dziewczyny lub upominkiem dla mamy i sprawią ogromną radość obdarowanym. Jeżeli szukasz nietuzinkowego podarunku na każdą okazję, sojowa świeca będzie doskonałym wyborem.
Jak prawidłowo palić świece sojowe Bonnie?
- Świecę sojową należy palić maksymalnie do 4 godzin.
- Nie powinno palić się świecy “na próbę”, żeby poznać zapach.
- Świecy sojowej nie powinno się gasić zanim wosk nie rozgrzeje się na całej średnicy świecy, aż do ścianek szklanego naczynia.
- Świeca, która zostanie za szybko zgaszona wytworzy w wosku wąski tunel i będzie narażona na gaśnięcie. Lejek sprawia, że płomień ma za mało tlenu.
- Zakończ palenie świecy sojowej gdy wosk będzie na wysokości około 0.5 cm. To czas na zakup nowej świecy 🙂
Pierwsze palenie jest najważniejsze i jeśli zastosujemy się do powyższych wytycznych będziemy mogli cieszyć się jak najdłużej świecami sojowymi Bonnie!
Czas palenia: 50 godzin
Pojemność: 200 ml
Twoja świeca nabierze wyjątkowego charakteru z dedykowaną, ręcznie wykonaną podstawką w kształcie liścia monstery, którą znajdziesz tu: PODSTAWKA POD ŚWIECĘ
Całość możesz zapakować w piękne ekologiczne pudełko prezentowe, które zamówisz tu: PUDEŁKO PREZENTOWE
Sprawdź inne dodatki: DODATKI.
Anonina –
Uwielbiam watę cukrowa ❤️ Ten zapach oddaje ja w stu procentach ❤️❤️❤️
Iga –
Naprawdę szybka wysyłka👏🏻 Długo się pali 👍🏻 Ciekawe zapachy ❤️ To nie pierwsza i nie ostatnia świeczka która zamówiłam!
Dawid –
Długo się pali, zapach bardzo intensywny i szybka wysylka👍🏻👍🏻 Wielkie probsy ode mnie
Agness –
Następny zapach kupiony u bonnie i kolejny raz jest super ślicznie pachnie
Inga –
Genialnie pachnie bardzo miło się czyta książkę przy takich zapachach
Krzysiu –
Genialny zapach! Mega!
Miroslawa –
Polecam bardzo długo trzyma
Ela –
Ekstra produkt naprawdę ładny zapach!!!
Antek –
Moja dziewczyna jest zachwycona zapachem polecsm
Jan –
Genialny zapach!!
Kamilla –
Jestem zachwycona zapachem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swoją realnoscia
Renata –
Palila sie z 50 godzin, faktycznie tyle ile piszą,
Daria –
pięknie zapakowana eko świeczka cukrowa, nie wiem jak inne, ale moja ma zniewalający zapach,
mała –
polecam na wieczory na balkonie + dobre winko :p
paulina –
baaaaardzo dlugo sie pali to wielki plus, szybka wysylka, mozna powiedziec raz dwa 😉
Piotrek –
Żona zachwycona zapachem 😉
Zespół Bonnie –
Cześć Kaja. Wysyłamy nasze naturalne świece sojowe do każdego zakątka Polski, a czasami również zagranicę. Pozdrawiamy.
Kaja –
Bonnie, wysyłacie świece do Szczecina?
felicja –
na taki zapach czekałam, prawdziwe słodkości 😉
Fanką waty –
W dzieciństwie uwielbiałam watę, a teraz mam swój zapach, wzięłam od razu 5 😉
Ulka –
Słodka, ale lekka. Słoiczek premium śliczny.
Honorata –
Raz dwa przyszło do Zakopanego. Dziękuję, pięknie pachnie 🙂
Sylwia –
🙂 🙂
Dominika –
Dobra robota Bonnie. Udała się świeczka
Jessica –
słodziutka świeczka 🙂
Eko –
Czysta naturalna świeca, czuć różnice, parafina
Sandra –
Polecam Bonnie, nikt nie robi tak wyjątkowo pachnących świec 🙂
Daria –
Dla mnie super zapach 😉
Matylda –
Długo pachnie, bardzo słodko, Bonnie robi śliczne zapachy
pati –
Świeca sojowa na najwyszaym poziomie, piękne ekologiczne opakowanie, brawo
Ola –
Bardzo słodki zapach, fsktycznei czuć watę
ula –
Aż chce się schrupać 😉