Wesele

Podziękowania dla gości weselnych – 15 wyjątkowych świec sojowych

Wesele jest zawsze wyjątkowym dniem dla wszystkich, od samych państwa młodych, po przyjaciół, rodziców i pozostałych gości, którzy uczestniczą w tej uroczystości. Miło jest widzieć, jak ludzie chcą Cię wspierać w tym jednym jedynym dniu. To prawdziwe szczęście mieć wokół siebie ludzi, którzy dbają o Ciebie i przyjechali, aby okazać swoje wsparcie i miłość, a także podarowali Ci prezenty – symbol ich wdzięczności za to, że pozwoliliście im dzielić z Wami ten dzień. Podczas, gdy Ty i Twój małżonek jesteście gośćmi honorowymi podczas wesela, ważne jest, aby okazać wdzięczność członkom rodziny i przyjaciołom, którzy was kochają i wspierają. Z pewnością nie możesz o nich zapomnieć. Twoi goście podróżowali z bliska i daleka, aby świętować z Wami ten szczególny dzień, dlatego ważne jest, aby podarować im coś co zapamiętają na długo. Podziękowania dla gości weselnych mogą mieć wiele odsłon.

Z artykułu dowiesz się:

 1. Podziękowania weselne dla gości – jaki prezent wybrać?
 2. Podziękowania dla gości weselnych – oczaruj ich zapachem
 3. Podziękowania dla gości weselnych – jak jeszcze możesz to zrobić?

Podziękowania weselne dla gości – jaki prezent wybrać?

Podziękowania dla gości weselnych muszą być wyjątkowym podarunkiem, który zapamiętają na długo. Twoi przyjaciele i rodzina zgromadzili się, aby być świadkami Waszej miłości. Wpisali ten dzień w swoje harmonogramy, wybrali idealny prezent i przylecieli z całego świata, aby być razem z Wami w dniu ślubu. Najlepszym pomysłem na prezenty dla gości weselnych są świece sojowe, które po zakończeniu uroczystości będą im przypominać o tym pięknym dniu. Nasz mózg potrafi przywoływać wspomnienia na podstawie zapachów, dlatego warto wybrać jeden przewodni aromat, który będzie dominował przez cały wieczór. Tak samo pachnącą święcę sojową podaruj gościom weselnym. Dzięki temu, gdy wrócą do swoich domów, siądą wygodnie w ulubionym fotelu z kubkiem pysznej herbaty i zechcą powspominać Wasz wyjątkowy dzień to wystarczy, że zapalą podarowaną świecę. Ponadto świece sojowe Bonnie są ekologiczne, dlatego przypadną do gustu nawet fankom zero waste.

para młoda tworzy serce rękoma w formie podziękowania dla gości weselnych

Podziękowania dla gości weselnych – oczaruj ich zapachem

Podziękowania dla gości weselnych muszą być wyjątkowe. Ich obecność wiele oznacza dla Was oznacza, a ty chcesz znaleźć idealny sposób, aby pokazać im, jak bardzo doceniasz ich obecność w dniu ślubu. Umieść kilka dobrze przemyślanych słów na kartce dołączonej do świecy sojowej. Zastanawiasz się jaki aromat wybrać? Oto kilka zapachów, które zdecydowanie przypadną im do gustu:

 1. Świeca o zapachu Róży – klasyczna i ponadczasowa
 2. Świeca o zapachu Maliny – słodka niczym babciny dżem
 3. Świeca o zapachu Różowego szampana – orzeźwiający zapach wprawiający w balowy nastrój
 4. Świeca o zapachu Bzu – majowy gorący dzień w parku
 5. Świeca o zapachu Magnolii – wspomnienie wiosny
 6. Świeca o zapachu Kokosa – egzotyczny i słodki
 7. Świeca o zapachu Świeżego Lnu – zapach czystości i perfekcji
 8. Świeca o zapachu Białego Piżma – daj się uwieść
 9. Świeca o zapachu Pomarańczy – aromat wakacji w Hiszpanii
 10. Świeca o zapachu Pieczonego Jabłka – echo letnich ognisk na wsi
 11. Świeca o zapachu Wiśni – słodycz gorącego placka
 12. Świeca o zapachu Zimowych przypraw – zapach świątecznego domu
 13. Świeca o zapachu Piernika – słodko-pikantny aromat grudnia
 14. Świeca o zapachu Korzennej śliwki – jesienny przysmak
 15. Świeca o zapachu Butterscotcha – intensywny, karmelowy cukierek
Sojowa świeca zapachowa marki Bonnie ze słoikiem premium o zapachu czekolady

Podziękowania dla gości weselnych – jak jeszcze możesz to zrobić?

Podziękować za obecność można na wiele sposobów. Upominek dla gości weselnych to jeden ze sposobów. Oprócz tego podaruj im swój czas. Przez cały wieczór poświęć chwilę każdej zaproszonej osobie, przejdź się od stołu do stołu, aby przywitać gości i podziękować im za udział w weselu. Chociaż może się to wydawać czasochłonnym zadaniem, jest to element dobrej etykiety, a Twoi goście będą szczęśliwi, że o nich pamiętasz. Spędź tylko kilka minut przy każdym stole lub na parkiecie podczas tańca. Liczy się gest :)